KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"1-7 HAZİRAN HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI" AÇILIŞI YAPILDIİzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen "1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası" Açılış Programı Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu ve Ana Sultan Anaokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Programa İzmit Kaymakamı Sn Yusuf Ziya ÇELİKKAYA , İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İhsan ÖZKAN , İzmit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sn Çiğdem AYANOĞLU , Mehmet Ali Paşa Mahallesi Muhtarı Sn Yaşar DOĞAN ,  ilçemizde görev yapan değerli okul idarecileri , öğretmenler , öğrenciler ve veliler katılım gösterdi. Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Okul Müdürü Selila ÇELİK ve Ana Sultan Anaokulu Okul Müdürü Rümeysa ŞEN' in ev sahipliğini yaptığı ,  Sunuculuğunu İzmit Atılım Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Özlem ATALAY'ın üstlendiği program ; İzmit Lisesi Müzik Öğretmeni İpek BENER , İzmit Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müzik Öğretmenleri Nebahat Ciddi ve İrfan YAKAR , Nuh Çimento Özel Eğitim Meslek  Okulu Müzik Öğretmeni Bülent KEÇECİ , Edebali Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ayşegül ALTINOĞLU ve İzmit Lisesi 10.sınıf öğrencisi Arda GÜNCÜ  tarafından hazırlanan müzik dinletisi ile başlamış olup , Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Öğretmenleri Emel ŞAKAR , Ebru BAYRAKTAR, Ali İlker İNCEDERE ve öğrencileri tarafından hazırlanan "Geri Dönüşüm Sergisi" ve Resim Öğretmeni Gamze SAVAŞ ve öğrencileri tarafından  hazırlanan "Resim Sergisi" açılışı ile devam etti.  

Sergide geri dönüşüm malzemelerinden oluşturulan el emeği ürünler ve öğrencilerin yaptığı tuval çalışmaları ziyaretçiler tarafından beğeni ile karşılandı. Açılışta Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu okul öncesi öğretmenleri Betül AKSOY  ve Suna AYDOĞDU' nun koordinatörü olduğu  , Mahmutpaşa İlkokulu , İlkadım Anaokulu , Karşıyaka Barbaros İlkokulu ve Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu'nun ortağı olduğu "Elim Sende STEM Nerede?" İsimli e-twinning projesi tanıtım standı da yer aldı.   

Hayat Boyu Öğrenme Haftası açılış programında , Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Öğretmeni Meliha DURMAZ ve Ana Sultan Anaokulu Öğretmeni Serra YALVAÇ tarafından hazırlanan "Geri Dönüşüm Defilesi" nde öğrenciler geri dönüşüm malzemeleri ile hazırlanan kıyafetleri sergiledi. Halk Oyunları Öğretmeni  Özkan GÖÇENLER ve Gözde YILDIZ önderliğinde Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu halk oyunları ekibi "Kırklareli Yöresi" ile gösterilerini sunarak program sonlandırıldı.

Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu Okul Müdürü Selila ÇELİK ve Ana Sultan Anaokulu Okul Müdürü Rümeysa ŞEN'e ve programda emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederiz.

02-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-202202-06-2022

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.