KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekle ve Yetiştirme Kurslarında Görevlendirilen Ücretli Öğretmenler

 

Hİ DS : Hafta İçi Ders Saati (DYK kapsamı dışında)

Hİ DYK : Hafta İçi DYK Kapsamındaki Ders Saati

HS DYK : Hafta Sonu DYK Kapsamındaki Ders Saati

 

  Görevlendirildiği Kurum Ders Adı Soyadı Hİ DS Hİ DYK HS DYK
1 Namık Kemal And.L. Coğrafya Tufan AKTAŞ   4  
2 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Coğrafya Tufan AKTAŞ   26  
3 24 Kasım Anadolu Lisesi Fizik Eray GİRİTLİ   10 2
4 Atatürk Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi Fizik Eray GİRİTLİ   4  
5 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Fizik Eray GİRİTLİ     4
6 Zübeyde Hanım M.T.A.L Fizik Eray GİRİTLİ     4
7 Yahya Kaptan O. Matematik Mine Göksu KELEŞ 24   6
8 Kuruçeşme İmam H.O Matematik Mine TUNA 21 8  
9 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Matematik         26
10 Hakkaniye Ortaokulu Fen.Tek Dilek  SEZER     6
11 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Fizik Sibel AYIRKAN     12
12 Fatma Seher Ortaokulu Sosyal Bilgiler Yeşim  TAN 24 3  
13 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Fizik Zülfikar KUŞ   8  
14 Evliya Çelebi İho Matematik Sibel ERTÜRK     6
15 Evliya Çelebi İho Fen Bilimleri Gökçe  GÖREN     8
16 Şehit Selçuk Gökdağ O.O Fen Bilgisi Gökçe  GÖREN   10  
17 Yenimahalle O.O Fen Bilimleri Gökçe  GÖREN     6
18 Atatürk Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi Biyoloji İbrahim Ethem KAVAS   4  
19 İzmit Mes. Ve Tek.Anadolu Lisesi  Biyoloji İbrahim Ethem KAVAS     4
20 Muallim Naci AL Biyoloji İbrahim Ethem KAVAS   2  
21 Namık Kemal And.L. Biyoloji İbrahim Ethem KAVAS   2  
22 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Matematik Zerrin  AYAZ     6
23 Kocaeli Fen Lisesi Matematik Zerrin  AYAZ     6
24 Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İHL Matematik Zerrin  AYAZ   8  
25 Ford Otosan Ortaokulu Din Kült. Ve Ah. Bil.  Nurten  YILMAZ 22 8  
26 Gazi Anadolu Lisesi Fizik Yasemin TOPÇU   12 8
27 Yunus Emre Kız İHL Fizik Yasemin TOPÇU     8
28 Evliya Çelebi Kız Anadolu İhl. Biyoloji Birsen KILIÇ     8
29 Zübeyde Hanım M.T.A.L Biyoloji Birsen KILIÇ     2
30 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Matematik Ayşegül  BOYUKTAŞ   28  
31 Hızır Reis Ortaokulu Fen Ve Teknoloji Eda Ceren KABOĞLU     8
32 Hızır Reis Ortaokulu Matematik NEBAHAT  ERDOĞAN     12
33 Tevfik Seno Arda AL Matematik NEBAHAT  ERDOĞAN   4 6
34 Ford Otosan Ortaokulu Din Kült. Ve Ah. Bil.  Esra BATUR 24 6  
35 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Edebiyat Özlem YÜCESOY   15  
36 28 Haziran Ort. Matematik Suat ŞAHİN   4  
37 Hakkaniye Ortaokulu Matematik Suat ŞAHİN     6
38 Ş.Ö.Ergin Komut MTAL Matematik Suat  ŞAHİN     6
39 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Biyoloji Nur DEVRİM     3
40 İzmit Atılım Anadolu Lisesi Biyoloji Nur DEVRİM   2 2
41 Kocaeli Fen Lisesi Biyoloji Nur DEVRİM     4
42 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Biyoloji Nur DEVRİM     6
43 Şehit Selçuk Gökdağ O.O Türkçe Fatma Senay ONARICI   10  
44 İnkılap Ortaokulu Mat Ömer TUNCA 22 8  
45 Edebali Ortaokulu İngilizce Burçak Uluca NAVDAR     8
46 M. Sinan Dereli Ortaokulu İngilizce Burçak Uluca NAVDAR     6
47 M. Sinan Dereli Ortaokulu İngilizce Burçak Uluca NAVDAR     4
48 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Kimya Esra SAVAŞAN     21
49 Zübeyde Hanım M.T.A.L Kimya Esra SAVAŞAN     2
50 Türk Pirelli O. Fen Bil. Sümeyye Selvihan UZUN   8  
51 Yarbay Refik Cesur O.O. Fen Ve Tek. Sümeyye Selvihan UZUN   8 8
52 Mehmet Akif Ortaokulu Din K. Ve A.Bil. Özlem YILMAZ 26 2  
53 Yarbay Refik Cesur O.O. Y.Dil Sena ŞAŞMAZ 22 8  
54 Bayraktar Ortaokulu Türkçe Özge  DİKİŞÇİOĞLU 22 2  
55 Atatürk Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Melike EREN   8 4
56 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Kimya Melike EREN     3
57 Gazi Anadolu Lisesi Kimya Melike EREN   4  
58 İzmit Atılım Anadolu Lisesi Kimya Melike EREN   4 2
59 Tevfik Seno Arda AL Kimya Melike EREN   2  
60 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Tarih Ayşegül  ORHAN   12  
61 Kılıçarslan Ortaokulu Matematik Merve MARABA   2 4
62 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Matematik Merve  MARABA     26
63 Bayraktar Ortaokulu Fen Bilimleri/Fen Ve Teknoloji Ezgi DOĞAN 20 4  
64 Edebali Ortaokulu Fen Bilimleri Ezgi  DOĞAN     8
65 Solaklar Ortaokulu Fen Bilimleri Ezgi  DOĞAN   2  
66 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Kimya Ceren İVEDİ   8  
67 Sabancı MTAL KİMYA Ceren İVEDİ     16
68 Edebali Ortaokulu Sosyal Bilgiler Muhammet Bahattin  MEYLANİ     8
69 Evliya Çelebi İho Matematik Eda GÜL     6
70 Ulubatlı Hasan OO Matematik Eda GÜL   2 4
71 Zübeyde Hanım M.T.A.L Matematik Eda GÜL   6 10
72 İzmit Lisesi Kimya Mehmet GÜNALTIN   6 4
73 Kocaeli Fen Lisesi Kimya Mehmet GÜNALTIN     8
74 Muammer Dereli F. L. Kimya Mehmet GÜNALTIN   4 4
75 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Dil Anlatım Sibel TUTUK   15  
76 Emek Dayanışması Ortaokulu Yabancı Dil Ferhat ATMACA   6  
77 Solaklar Ortaokulu İngilizce Ferhat ATMACA     4
78 Tevfik Seno Arda AL Yabancı Dil(İng.) Ferhat ATMACA   2  
79 Ulubatlı Hasan OO İngilizce Ferhat ATMACA   4  
80 Zübeyde Hanım M.T.A.L İngilizce Ferhat ATMACA     4
81 Kocatepe Ortaokulu Matematik Mukaddes TERCAN 21   6
82 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Fizik Fatma Gülnihal CAN     12
83 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Fizik Fatma Gülnihal CAN   8  
84 Şehit Selçuk Gökdağ O.O Matematik Tuğçe DURMAZ   12  
85 Türk Pirelli O. Matematik Tuğçe DURMAZ   10  
86 Atatürk Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi Geometri MEHMET ZÜRAP   4 8
87 Atatürk Meslekî Ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik MEHMET ZÜRAP   18  
88 İzmit Halk Eğtimi Merkezi Türk Edebiyatı Ahmet DİNÇ   24  

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.