KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'KardEŞ OKUL PROJE'MİZ BAŞLADI.

'KardEŞ OKUL PROJE'MİZ BAŞLADI.

Müdürlüğümüz tarafından: 20'nci Milli Eğitim Şurası'nda alınan tavsiye kararları ve şuranın 'Eğitimde Fırsat Eşitliği' teması esas alınarak; ilçemizdeki okulları arasında donatım malzemeleri, eğitim materyalleri, spor tesisleri, kütüphane, dijital içerikler ve benzeri olanaklar; öğrencilerinse kültürel gelişimleri için gerekli olan tiyatro, sergi, müze gezisi ve benzeri kültürel faaliyetler kapsamında etkinliklere katılma imkanlarını eşleştirme amacı ile hazırlamış olduğumuz, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile birliği Yönetmeliğinin 6. Maddesine de dayandırdığımız 'KardEŞ Okul Proje'miz başladı.

Dr Ferdi Koçal İlkokulu Müdürü Zeki TOPALOĞLU, Okul Aile Birliği Başkanı Derya TÜKENMEZ ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Seniha KARACA katılımıyla KardEŞ Okulu, Gültepe İlkokulunu ziyaret etti.

Gültepe İlkokulu Müdürü Aşkın MİRİL, Gültepe İlkokulu Müdür Yardımcısı Hakan ÖNERDEN ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Emine ÖKSÜZ'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette dönem içinde yapılacak faaliyetler belirlenip, çalışmaların planlaması gerçekşetirildi.

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.