KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNE DAĞITIM TÖRENİ

KARNE DAĞITIM TÖRENİ

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı yarıyıl karne dağıtımı Gündoğdu ilkokulunda, Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

Gündoğdu İlkokulunda gerçekleştirilen karne dağıtımına; Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun yanısıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya ÖZAK, Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, İzmit Kaymakamı Ersin EMİROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Osman KARABAYIR, okul müdürü, öğretmenler veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Gündoğdu İlkokulundaki karne dağıtımının ardından Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji ve Hemotoloji servisinde tedavi ve eğitim gören 28 öğrenciye karnelerini vermek üzere Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesine geçen Sayın Valimiz ve il protokolü,Onkoloji ve Hemotoloji servisinde tedavi gören 28 öğrenciye karneleri  ve hediyeleri  verilerek geçmiş olsun  dileklerinde bulunuldu.

 

karne törenikarne törenikarne törenikarne törenikarne törenikarne törenikarne törenikarne törenikarne törenikarne töreni

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.