KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ALANINDA; İL GENELİ, BÖLGE, ULUSAL VE ULUSLARARASI DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLERİN ÖDÜL TÖRENİ

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında kültür, sanat ve spor alanında; il geneli, bölge, ulusal ve uluslararası  derecelere giren öğrenciler her ayın son haftasında okul müdürleri ve öğretmenleri eşliğinde İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İhsan ÖZKAN tarafından, ödüllendirilmek üzere törenle ağarlanacak.  
KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ALANINDA; İL GENELİ, BÖLGE, ULUSAL VE ULUSLARARASI  DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLERİN ÖDÜL TÖRENİ

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında kültür, sanat ve spor alanında; il geneli, bölge, ulusal ve uluslararası  derecelere giren öğrenciler her ayın son haftasında okul müdürleri ve öğretmenleri eşliğinde İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İhsan ÖZKAN tarafından, ödüllendirilmek üzere törenle ağarlanacak.

İlk tören bugün, İzmit Cahit Elginkan Anadolu Lisesi müdürü Atilla DEMİR'in ev sahipliğinde İzmit Cahit Elginkan Anadolu Lisesi toplantı salonunda, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İhsan ÖZKAN'ın başarı sağlayan öğrencileri ödüllendirmesiyle gerçekleşti.

Törene İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İhsan ÖZKAN, İzmit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Yakup Yaman, Sayın Sinan Algaç, Sayın Çiğdem AYANOĞLU, ilgili okul müdürleri, öğretmen, başarı sağlamış öğrenciler ve velilerinin katılım sağladı.

 İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İhsan ÖZKAN hitabında: "Tüm öğrencileri, onları hazırlayan öğretmenleri ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İhsan ÖZKAN, İzmit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Yakup Yaman, Sayın Sinan Algaç ve Sayın Çiğdem AYANOĞLU tarafından başarı belgeleri ve hediye takdim edilen öğrenciler ve dereceleri;

Doğukan Çoşar, İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu, İtalya / Ferrara'da Yapılan Özel Sporcular Down Sendromu Avrupa Oyunlarında, Avrupa Şampiyonu (Altın Madalya),

 Bartu Alp Eren; Özel Atafen Anadolu Lisesi, Sapanca/ Sakarya'da Yapılan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası'nda Birincilik Derecesi,

Yiğit Ali Kul, Yahyakaptan Koleji İlkokulu, Aerobik Cimnastik 2. Lig Türkiye Birinciliği Derecesi,

Şevval Erdoğmuş, Mimar Sınan Anadolu Lisesi, Judo Yıldızlar 44 Kg, Türkiye Birinciliği Derecesi,

 Elvin Semir Rumelioğlu, Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu, Edirne'de Yapılan Yüzme Ulusal Gelişim Projesi Ligi Final Müsabakasında, Türkiye Birinciliği Derecesi,

 Selin Su Sevinç, İzmit Şehit Alper Al Ortaokulu, Edirne'de Yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 12 Yaş Ulusal Gelişim Ligi Finalinde, Türkiye Birinciliği Derecesi,

Ahmet Ali Gül, 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, Antalya'da Yapılan Serbest Güreş Yarışmasında Türkiye İkinciliği Derecesi,

 Su İpek Yazıcıoğlu, 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, İstanbul'da Yapılan Aerobik Jimnastiği Yarışmasında, Türkiye Ligi, İkincilik Derecesi,

 Nehir Aras, Özel Düş Bahçesi İlkokulu, Mersin'de Yapılan Aerobik Jimnastik Şampiyonası'nda, Türkiye İkinciliği Derecesi,

 Duru Karakuş, Özel Düş Bahçesi İlkokulu, Mersin'de Yapılan Aerobik Jimnastik Şampiyonası'nda, Türkiye İkinciliği Derecesi,

 Volga Yusuf Ada, Mimar Sınan Anadolu Lisesi, Buz Pateni İntermediate, Türkiye İkinciliği Derecesi

 Yasin Efe Kesim, Mimar Sınan Anadolu Lisesi Atıcılık (Ateşli Silahlar) Türkiye İkinciliği Derecesi

 Tuna Alaydın, Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu, İstanbul'da Yapılan Artistik Jimnastik Küçükler Kategorisi Türkiye Şampiyonası'nda, Türkiye İkincilik Derecesi

Rustem Kalyoncuoğlu, İzmit Ulusal Egemenlik Ortaokulu, Kırşehir'de Yapılan 2. Uluslararası Cumhuriyet Kupası/Judo Turnuvası'nda, Türkiye İkincilik Derecesi

 Mira Çolak, Özel Atafen Anadolu Lisesi; İstanbul'da Yapılan 2021 Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası Trio Da Türkiye Üçüncülüğü Derecesi

 Nisa Aybüke Var, 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, Mersin'de Yapılan Artistik Jimnastik Şampiyonası'nda Türkiye Üçüncülük Derecesi

İclal Koçum, Mimar Sınan Anadolu Lisesi, Judo Ümitler 57 Kg'da, Türkiye Üçüncülüğü Derecesi

 Rüstem Kalyoncuoğlu, İzmit Ulusal Egemenlik Ortaokulu, Zonguldak'ta Yapılan Uluslararası Madenci Kupası Minikler Judo Turnuvası'nda Türkiye Üçüncülüğü Derecesi,

Zeynep Öz, Özel Atafen Anadolu Lisesi; Kütahya'da Yapılan Gülle Atma Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye Üçüncülüğü Derecesi,

 İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kocaeli Genç Kızlar Hentbol Turnuvası'nda , Kocaeli İl Birincisi Okul Takımı;  Berra Korap , Berra Nur Yıldız , Hifa Kütükçü,  Zeynep Bensu Demir, İremsu Adıgüzel, Berra Bayram, Reyhan Akdeniz, Ayşe Alemdar, Zeynep Seviye Alemdar, İldem Çiğdem, Saliha Atışan, Meryem Türkay,

Elif Naz Vural, Mimar Sınan Anadolu Lisesi, Kickbox Light Contac, Kocaeli Birincilik Derecesi,

 Seyfettin Talga Kanca, Mimar Sinan Anadolu Lisesi, Oryantring E15, Kocaeli Birincilik Derecesi,

 Dilara Akyüz, Mimar Sinan Anadolu Lisesi, Karate Siyah Kuşak 55kg, Kocaeli İkincilik Derecesi

Arda Gökhan Sevilen, Mimar Sinan Anadolu Lisesi, Karate Komite Gençler 55kg, Kocaeli İkincilik Derecesi,

 Zeynep Öz, Özel Atafen Anadolu Lisesi; Kütahya'da Yapılan Gülle Atma Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye Üçüncülüğü Derecesi 

 

Sevgili öğrencilerimizi, onları hazırlayan öğretmenleri ve yöneticilerimizi tekrar tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

30-12-202130-12-2021
30-12-202130-12-202130-12-202130-12-202130-12-202130-12-202130-12-2021

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.