KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Mesleki ve Teknik Okul Yönetim Kurulu” Toplantısı

“Mesleki ve Teknik Okul Yönetim Kurulu” Toplantısı 
“Mesleki ve Teknik Okul Yönetim Kurulu” Toplantısı

Mesleki ve Teknik Eğitim alanında sektör, ilgili meslek kuruluşları ve yerel yönetimlerin desteğini alarak daha nitelikli bir Mesleki ve Teknik Eğitim yapısının oluşturulması amacıyla kurulan “Mesleki ve Teknik Okul Yönetim Kurulu” Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda 24 Şubat 2017 tarihinde toplanmıştır.

 

Mesleki ve Teknik Okul Yönetim Kurulu’nu oluşturan üyeler; Kocaeli Barosu, Kocaeli İşkur İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İzmit Belediye Başkanlığı, Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği, İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlükleridir.

 

 

İzmit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Yaman, Kocaeli İşkur İl Müdürlüğünden müdür yardımcısı Engin Gülmez ile şube müdürü İlhami ÇELİK, İzmit Belediyesi Eğitim Kültür Müze Birim Sorumlusu Şaban Yazıcı, Gençlik Koordinatörü Enis Göçer, Kocaeli Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Ejderoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Genel Sekreteri Mehmet Turabi, Kocaeli Ticaret Odası İdari İşler Servisi Müdürlüğü Personeli Çiğdem Yüksel ile İzmit ilçesinde bulunan 11 Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin müdürleri toplantıya katılmışlardır. 

 

01-03-201701-03-201701-03-201701-03-2017

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.