KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ
SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Yeşilay ve Milli Eğitim Bakanlığımızca “ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin, zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmelerini sağlamak; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavratmak, Yeşilay Cemiyeti’nin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi yapmak “ Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi’nin amacını oluşturmaktadır.

 

Bu kapsamda yapılan yarışmalarda, Edebi Alanda İl birincileri Kartepe Eşref Uslu İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Ecrin ŞENOL, Başiskele Yuvacık Serdar Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Zeynep KUYRUKLUYILDIZ, Başiskele Kocaeli Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi İrem KUMSAL, Görsel Alanda da Karamürsel Amiral İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Yağmur ÖNAL, Derince Mevlana Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Yaren YÜCEL, Başiskele Kocaeli Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Elif Sena YAVUZ ödüllerini Vali Yardımcısı Ahmet BÜYÜKÇELİK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fehmi Rasim ÇELİK ve Kocaeli Yeşilay Başkanı Abdullah ERYARSOY öğrencilere 500 TL hediye çeki ve bisikletlerini vermişlerdir. 

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.