KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Tercih edilecek okulları belirleme ve karar verme aşamasında öğrenci ve velilerimize alanında uzman rehber öğretmenler tarafınca rehberlik hizmeti verilecektir.
TEOG TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

2015 Yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı sonucunda tercih edilecek okulları belirleme ve karar verme aşamasında öğrenci ve velilerimize alanında uzman rehber öğretmenlerimiz tarafından rehberlik hizmeti verilecektir. Aşağıda listede  belirtilen okullarımızda ilgili rehber öğretmenimizden bu hizmeti alabilrsiniz.

 

TEMEL EĞİTİMDEN ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SİSTEMİ (ORTAK SINAVLAR) TERCİH DANIŞMANLIĞI

KOMİSYON LİSTESİ

 

S.No

Komisyonda Görevli Öğretmenler

Öğretmeni Kadrosunun Bulunduğu Okul / Kurum

Tercih Danşmalık Merkezi

Sorumlu Oldukları Okullar

 

 

1

 KOMİSYON

Taylan Arman TURA

Rehberlik Araştırma Merkezi

 

 

 

FORD OTOSAN ORTAOKULU

 

 

 

1.EĞİTİM BÖLGESİ

Elif YAZICI

Rehberlik Araştırma Merkezi

Züleyha ANIK

Kılıçarslan Ortaokulu

Burçin PİŞKİN

Ford Otosan Ortaokulu

Elif PEKİ

Kocatepe Ortaokulu

Reyhan DİKEN

M.Sinan Dereli Ortakulu

Murat ATALAY

75.Yıl Cumhuriyet Ortakulu

 

 

2.

 KOMİSYON

Cemile GÜÇLÜER

İnkılap Ortakulu

 

 

 

İNKILAP ORTAOKULU

 

 

 

2.EĞİTİM BÖLGESİ

Ayşegül AKSU

İnkılap Ortakulu

Seher TEKNECİ

50.Yıl Cumhuriyet Ortakulu

Zehra YANAR

Hızır Reis Ortakulu

Sibel ARSLAN

50.Yıl Cumhuriyet Ortakulu

Esin KURUBACAK

50.Yıl Cumhuriyet Ortakulu

Kübra ACAR

Hızır Reis Ortakulu

 

 

3.

 KOMİSYON

Betül GÜLERDEN

Rehberlik Araştırma Merkezi

 

 

 

ATATÜRK ORTAOKULU

 

 

 

3.EĞİTİM BÖLGESİ

Merve KOÇER

Rehberlik Araştırma Merkezi

Muharrem KÖSE

Atatürk Ortakulu

Bahar Deniz ZENGİN

Türk Pirelli Ortakulu

Hatice YAZAR           

Mehmet Akif Ortakulu

Emre ESER

Şehit Ümit Balkan Ortakulu

Mehri DANACI

28 Haziran İlkokulu

 

4.

KOMİSYON

Büşra CANBAY

Hacı Bektaş Veli Ortakulu

 

M.SİNAN ORTAOKULU

 

 

4.EĞİTİM BÖLGESİ

Canan ŞİMŞEK

Evliya Çelebi İmam Hatip Ortakulu

Gülay GÖREN

Ulubatlı Hasan Ortakulu

Pelin TEKKEŞİN

Mehmet Sinan Ortakulu

 

5.

KOMİSYON

Öznur KAÇMAZ

Yahya Kaptan Ortakulu

 

EDEBALİ ORTAOKULU

 

 

5.EĞİTİM BÖLGESİ

E.Agül Çelik İNCİ

TBMM İlkokulu

Abdulkerim CEYLAN

Emek Dayanışması İlkokulu

Şükriye OFLAZ

Emek Dayanışması Ortakulu

 

6.

KOMİSYON

Gözde TÜRKER

30 Ağustos Ortakulu

 

Dr.FERDİ KOÇAL ORTAOKULU

 

 

6. EĞİTİM BÖLGESİ

Sevgi ÇELİK

Dr. Ferdi Koçal Ortakulu

Şefika BAYRAK

Dr. Ferdi Koçal Ortakulu

Ömer SAK

29 Ekim Ortakulu

 

 NOT. Taşımalı Ortaokullar ile ilçe veya il dışından gelecek öğrencilerimize bütün komisyonlar tercih danışmanlığı hizmeti verecektir.

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.