KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

 

 ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

 

Ortaöğretimden yükseköğretime geçiş sınavı tercih döneminde öğrencilere rehberlik danışmanlık hizmetleri vermek üzere ilçemiz nezdinde oluşturulan Yüksek Öğretime Geçiş (YGS) Tercih Danışmanlığı Komisyonları Listesi aşağıdadır

 

 

  ADI-SOYADI BRANŞI  KOMİSYON YERİ - OKUL ADI
1 ABDURRAHMAN KARAKIŞ REHBER ÖĞRT İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
2 HİLMİ TOSUN REHBER ÖĞRT İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
3 NURAY ÇAKIR ÖĞRETMEN İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
4 FUNDA AYKANAT REHBER ÖĞRT Namık Kemal Anadolu Lisesi
5 FUNDA KÖYKIRAN ÖĞRETMEN Namık Kemal Anadolu Lisesi
6 SALİHA DİNER REHBER ÖĞRT Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
7 ÜMİTCAN DEMİR REHBER ÖĞRT Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 ADEM ERDOĞAN ÖĞRETMEN Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 EBRU DUYMUŞ REHBER ÖĞRT Mimar Sinan Anadolu Lisesi
10 HİKMET ÖZTÜRK REHBER ÖĞRT Mimar Sinan Anadolu Lisesi
11 ALİ BAYRAMOĞLU ÖĞRETMEN Mimar Sinan Anadolu Lisesi
12 AHMET ALİŞ REHBER ÖĞRT İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi
13 ÖZLEM  ÖZDEMİR REHBER ÖĞRT İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi
14 GÜLTEN UZUN REHBER ÖĞRT İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi
15 HÜSEYİN HALICI ÖĞRETMEN İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi
16 FATMA ÇAKIR REHBER ÖĞRT İzmit Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
17 SİYAMİ TİMUR ÖĞRETMEN İzmit Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
18 ÖMER AYDEMİR REHBER ÖĞRT Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
19 ABDULVAHİT KAVUŞTURAN ÖĞRETMEN Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
20 BERNA AKYÜZ REHBER ÖĞRT Gazi Anadolu Lisesi
21 EBRU YAVUZ ÇİFTÇİ REHBER ÖĞRT Gazi Anadolu Lisesi
22 EMİRŞAH TORUN ÖĞRETMEN Gazi Anadolu Lisesi
23 HİLAL ÇALIŞKAN REHBER ÖĞRT İzmit Anadolu Lisesi
24 ŞENAY ATALAY REHBER ÖĞRT İzmit Anadolu Lisesi
25 SALİM ATASOY REHBER ÖĞRT İzmit Anadolu Lisesi
26 BÜLENT ÇAKIR ÖĞRETMEN İzmit Anadolu Lisesi
27 İLKSEN GÜZELCİK REHBER ÖĞRT Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
28 MEHMET ÇELİK ÖĞRETMEN Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
29 FATMA KAVŞUT REHBER ÖĞRT Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
30 SEDEF SEDOĞLULARI REHBER ÖĞRT Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
31 İLKNUR UÇAK ÖĞRETMEN Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
32 AYDEMİR KELEŞ REHBER ÖĞRT Muammer Dereli Fen Lisesi
33 HAMZA KARAOĞLU ÖĞRETMEN Muammer Dereli Fen Lisesi
34 FATİH PEKİ REHBER ÖĞRT Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
35 FARUK YILDIRIM ÖĞRETMEN Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
36 BURÇİN PİŞKİN REHBER ÖĞRT Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
37 DERYA İNCE ÖĞRETMEN Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
38 SEYHAN GÖKLÜ REHBER ÖĞRT Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
39 ARZU BARAK ÖĞRETMEN Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
40 EMİNE ESER REHBER ÖĞRT 24 Kasım Anadolu Lisesi
41 SERAP DUMAN REHBER ÖĞRT 24 Kasım Anadolu Lisesi
42 EROL SÜNGÜ ÖĞRETMEN 24 Kasım Anadolu Lisesi
43 EBRU GÜLNAR REHBER ÖĞRT Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
44 LOKMAN AKHAN REHBER ÖĞRT Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
45 EROL BAYAR ÖĞRETMEN Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
46 MURAT YİĞİT REHBER ÖĞRT Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
47 PAŞA YILDIZ REHBER ÖĞRT Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
48 ERGİN AYTOK ÖĞRETMEN Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
49 ÜMRAN ZORBOZAN REHBER ÖĞRT İzmit Atılım Anadolu Lisesi
50 SELDA HARMAN REHBER ÖĞRT İzmit Atılım Anadolu Lisesi
51 MUSTAFA YILMAZ ÖĞRETMEN İzmit Atılım Anadolu Lisesi
52 OKAN BİLGİN REHBER ÖĞRT Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
53 ÇAĞLA KARADEMİR REHBER ÖĞRT Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
54 EROL CESUR ÖĞRETMEN Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
55 AYŞE ATMACA REHBER ÖĞRT Başöğretmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
56 HALİT GÖKHAN ÖĞRETMEN Başöğretmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
57 MUSTAFA KEMAL AYDIN REHBER ÖĞRT İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
58 YUNUS EMRE ARSLAN ÖĞRETMEN İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
59 ÖZLEM BALCI REHBER ÖĞRT Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
60 KEMAL MERT ÖĞRETMEN Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
61 NİHAL KAF REHBER ÖĞRT Kocaeli Fen Lisesi
62 YILMAZ AKYIL ÖĞRETMEN Kocaeli Fen Lisesi
63 TANSEL BİLGİN REHBER ÖĞRT Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
64 ADNAN DEMİRÖZ ÖĞRETMEN Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
65 ESRA YILDIRIMLI REHBER ÖĞRT Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
66 LALE ÇINAR ÖĞRETMEN Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
67 ŞAKİR AKPINAR REHBER ÖĞRT İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi
68 SERAP SÖZER REHBER ÖĞRT İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi
69 ÖZLEM TEKİN REHBER ÖĞRT İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi
70 ELİF TUNÇEL REHBER ÖĞRT İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi
71 YUSUF ŞAHİN ÖĞRETMEN İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi

Kozluk Mah. Sümer Sok. No.1 İzmit / Kocaeli . . . . . . . . . . . . . Adres Kodu 1678946367 - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.