KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALTERNATİF ÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ PROJE SINIFI

İzmit Anasultan Anaokulu’nda okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmasını amaçlayan alternatif eğitim modeli kapsamında “Alternatif Öğretim Yöntem ve Teknikleri Proje Sınıfı” açılışı gerçekleştirildi
ALTERNATİF ÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ PROJE SINIFI

Proje sınıfının açılış törenine İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, Maarif Müfettişleri Başkanı Volkan AĞYEL, Eğitim Birsen Kocaeli Şube Başkanı Şahin YAŞLIK, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer AKMANŞEN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Hayati AYDIN, Mustafa DOĞAN, okul müdürleri ve öğretmenler katılım gösterdi. Ayrıca Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Sahne Sanatları öğrencileri de açılış öncesi güzel bir konser verdi. Günümüzde okul öncesi eğitimde yaygınlaşmaya başlayan alternatif eğitim modelinin il ve ilçelerden seçilen öğretmenlerin önderliğiyle eğitimin yaygınlaştırılması hedeflenen  projede dezavantajlı bölgede olan öğrencilerde farkındalık yaratmak adına alternatif eğitim modeli uygulanan sınıfının kurulması ve eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amaçlanıyor. Proje kapsamında  İzmit Ana Sultan Anaokulu proje okulu seçilmiş olup “Alternatif Öğretim Yöntem ve Teknikleri Proje Sınıfı” açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 

24-02-201724-02-201724-02-201724-02-2017

Akçakoca Mahallesi , Sırrıpaşa Caddesi No 1 İzmit / Kocaeli - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.