KOCAELİ
İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yolsuzlukla Mücadele ve Etik Eğitimi 2017
Yolsuzlukla Mücadele ve Etik Eğitimi 2017![Yolsuzlukla Mücadele ve Etik Eğitimi 2017](/meb_iys_dosyalar/2017_05/29132403_111.jpg)
İlçemiz Kamu Kurumlarında çalışan personellere Kamu Görevlileri Etik Davranış İlkeleri İle Başvuru Usül ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereğince, 25-31 Mayıs Etik Haftası münasebeti ile Şube Müdürümüz Zafer ÇOLAK tarafından Kaymakamlık toplantı salonunda "Yolsuzlukla Mücadele ve Etik Eğitimi" verilmiştir.