KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmit'te Birinci Dönemin Son Ders Zili Çaldı

İzmit'te Birinci Dönemin Son Ders Zili Çaldı

   Bugün, 09 Elül 2019 günü başlayan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Döneminin son günüydü. Oldukça verimli geçen bir dönemin sonunda öğrencilerimiz karnelerini aldılar. İlçe karne törenimiz Kaymakamımız Sayın Şevket CİNBİR'in teşrifleriyle Atatürk Ortaokulu'nda yapıldı. Sayın Kaymakamımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve beraberlerindeki heyet okulumuzdaki sanatsal çalışmaların yapıldığı derslikleri, tasarım beceri atölyelerini gezerek, eserleri ve çalışmaları yerinde gözlemlediler. Öğrencilerimizin bir dönemlik çalışmalarının ürünü olan tuttukları ritimler, söyledikleri türküler, yaptıkları resimler, mozaik çalışmaları, kodlamalar takdir topladı. Müzik sınıfındaki öğrencilerimizin, Sayın Kaymakamımızın memleket yöresinden bir türkü söylemesine karşılık olarak Sayın Kaymakamımız, "Çok teşekkür ediyorum, benim memleketimden bir türkü söylediniz. Çok memnun oldum."

   Yağışlı hava dolayısıyla okulun toplantı salonunda yapılan karne töreninde Okul Müdürümüz Sayın Nevzat AKTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer AKMANŞEN ve İlçe Kaymakamımız Sayın Şevket CİNBİR'in konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilerimizin karneleri Sayın Kaymakamımız tarafından verildi.

 

    Emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve velilerimize gönülden teşekkürler...

Akçakoca Mahallesi , Sırrıpaşa Caddesi No 1 İzmit / Kocaeli - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.