KOCAELİ
İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fahreddin Paşa Ortaokulu Kütüphane Açılışı
![Fahreddin Paşa Ortaokulu Kütüphane Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2020_02/21171601_photo_2020-02-21_16-53-20.jpg)
Kaymakamımız Sayın Şevket CİNBİR ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayn Ömer AKMANŞEN 'in katılımlarıyla ilçemiz okullarından Fahreddin Paşa Ortaokulu'nun kütüphane açılış programı gerçekleştirilmiştir. 50 m² alana kurulan, güncel 520 kitabı bünyesinde barından kütüphanede ayrıca iki adet bilgisayar da öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.