KOCAELİ
İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı
![Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/15130023_manYet.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı kapsamında; Müdürlüğümüz Şube Müdürü Sayın Hanifi YAMAN ve Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Kuran-ı Kerim Okuma Ve Kıraat İlmi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Sayın Mehmet Mahşuk ACAR'ın katılımları ile "Kuran-ı Kerim' i Nasıl Öğretmeliyiz?" adlı programımızı gerçekleştirdik.