KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İZMİT BİLSEM'E ÖZEL ÖDÜL

İZMİT BİLSEM'E ÖZEL ÖDÜL

2021 yılı Mayıs ayında ABD'de düzenlenen ve ög?renci yarıs?malarının Oscar'ı olarak kabul edilen dünyanın en büyüg?ü ve en prestijlisi olarak nitelendirilen Uluslararası Bilim ve Mühendislik Fuarı olan RENEGERON ISEF'te İzmit Bilim ve Sanat Merkezi Fizik Öğretmenimiz Nefize TUNALI'nın danışmanlığında ög?rencimiz Kerem BAYHAN tarafından yapılan projemiz  TÜBİTAK tarafından ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştır. RENEGERON ISEF Organizasyon Jürisi tarafından yapılan değerlendirmelerde Öğrencimiz Kerem BAYHAN'ın projesi IEEE Foundation Presidents' tan özel ödül kategorisinde DÜNYA BİRİNCİLİĞİ derecesi elde etti.

Öğrencimiz Kerem BAYHAN, dünyanın en büyük üniversite öncesi bilimsel araştırma fuarı ISEF'te; 1884 yılında Thomas Edison ve Alexander Graham Bell gibi alanında öncü bilim adamlarınca temelleri atılan, mühendislik alanında uluslararası en büyük bilimsel ve teknik kuruluş olan IEEE tarafından 1. seçilerek IEEE Foundation Presidents' Scholarship Award'a layık görülmüştür.  Kerem BAYHAN IEEE Foundation Presidents' Scholarship Award'dan 4 yıl boyunca karşılıksız burs almaya hak kazanmıştır.

            Uluslararası platformlarda ülkemizi başarıyla temsil eden İzmit BİLSEM öğrencimiz Kerem BAYHAN ile gurur duyuyoruz. Öğrencimize bilimin ışığında yol gösteren ve rehberlik eden İzmit BİLSEM yöneticilerimize ve Fizik Danışmanımız Nefize TUNALI'ya teşekkür eder, gösterdiği olağanüstü başarısı ile gururumuz olan öğrencimiz Kerem BAYHAN'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

21-05-202121-05-2021

Akçakoca Mahallesi , Sırrıpaşa Caddesi No 1 İzmit / Kocaeli - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.