KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE HYUNDAİ ASSAN OTOMOTİV A.Ş. NİN "ARAÇ BAĞIŞ TÖRENİ -2" DÜZENLENDİ.

 ŞEHİT ÖĞRETMEN ERGİN KOMUT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE HYUNDAİ ASSAN OTOMOTİV A.Ş. NİN

Şehit Öğretmen Ergin Komut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Hyundai Assan Otomotiv A.Ş. nin "Araç Bağış Töreni -2" düzenlendi.

Tören Okulumuzdaki "Hyundai Assan Laboratuvarında" yapıldı. Törene İzmit Kaymakamımız Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA, İstanbul Kore Başkonsolosu Sayın Sung Kyu WOO, Hyundai Assan Başkanı Sayın Sangsu KİM, Hyundai Assan Üretim Müdürü, İnsan kaynakları yönetimi ve ileri gelen Hyundai üst yönetimi katıldı. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayati AYDIN ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Dr. Hanifi YAMAN katıldılar.

Programda; Hyundai Assan Başkanı ve Başkonsolos tarafından temsili araç maketi ile ı20 araç bağışı Kaymakamımız Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA' ya yapıldı.
Kaymakamımız Sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA tarafından ise Hyundai Assan Otomotiv A.Ş. Başkanına ve İstanbul Başkonsolosuna çini tabak hediye verildi.
Hyundai Assan Otomotiv A.Ş'nin eğitime destek projesi kapsamında; okulumuza araç bağışı ve ekipman desteği verilmiş, Hyundai sınıfları ve Hyundai Eğitim Atölyesi yapılmıştır. Seçilen Öğrencilere 4 yıl boyunca her ay burs verilmesi, haftada 2 saat Hyundai Mühendisleri tarafından Hyundai sınıflarına ders verilmesi, istihdam vb. bir çok destek de protokol kapsamında Hyundai Assan Otomotiv A.Ş tarafından sağlanmıştır.
Hyundai Türkiye, 2016 yılında kardeş okul olarak kabul ettiği Şehit Ergin Komut Lisesi'yle düzenli olarak gerçekleştirdiği bağışlar, staj, eğitim aktiviteleri ve istihdam imkanı sağlayarak işbirliğini sürdürüyor.

Okulumuza katkılarından dolayı Hyundai Assan Otomotiv A.Ş. ve Hyundai Assan Otomotiv A.Ş Başkanı Sayın Sangsu KİM'e teşekkür ederiz.

 

05-04-202205-04-202205-04-202205-04-202205-04-202205-04-202205-04-202205-04-2022

Akçakoca Mahallesi , Sırrıpaşa Caddesi No 1 İzmit / Kocaeli - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.