KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İZMİT'İN OKUYAN ÇOCUKLARI PROJEMİZİN WEB SİTESİNE ÜRÜNLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

OKULLARIMIZDA ÖĞRENCİLERİMİZİN ÜRETTİĞİ TASARIM, RESİM, ŞİİR, DÜZ YAZILARI ORTAK BİR ÇATIDA YAYIMLAMAK AMACIYLA İZMİT'İN OKUYAN ÇOCUKLARI PROJEMİZİN WEB SİTESİNİ AÇTIK.    
İZMİT'İN OKUYAN ÇOCUKLARI PROJEMİZİN WEB SİTESİNE ÜRÜNLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Değerli Öğretmenlerimiz, 

İzmit'in Okuyan Çocukları projesinin hedefi ilk günden itibaren; okumayı seven kitaplarla dolu bir serüvene gönüllü tüm öğrencilerimizi ortak bir paydada buluşturmak oldu. Bu hedef doğrultusunda buluşmalardan, söyleşilere; yazma atölyelerinden dramalara kadar uzayan bir yola çıktık. 

Şimdi hedefimizi bir adım daha öteye taşımak niyetiyle web sitemizi hazırlamış bulunmaktayız. İstiyoruz ki kitap okuma ve yazma süreçlerimizi paylaşalım, ürünlerimizi bir araya getirerek görünür kılalım.

Sitemizin İzmit'in Okuyan Çocukları'na ve okumaya, eğitime gönül vermiş ilçemiz öğretmenlerine katkı sağlamasını diliyoruz.

Tüm Türkçe, Edebiyat, Görsel Sanatlar, Teknoloji ve Tasarım, Sınıf, ilgili ve etkili olmak isteyen tüm öğretmenlerimizi  https://www.izmitinokuyancocuklari.com/ adresine giriş yapıp sitemize üye olamaya davet ediyoruz.

Paylaşımlar ile ilgili ayrıntılar resmi yazıda ek de iletilen belgede ve sitemizin Duyurular sekmesinde anlatılmıştır.

 SİTEMİZE ULUSAL PROJELER SEKMESİNDEN DE ULAŞABİLİRSİNİZ.

https://www.izmitinokuyancocuklari.com/

01-04-202401-04-202401-04-202401-04-202401-04-202401-04-202401-04-2024

Akçakoca Mahallesi , Sırrıpaşa Caddesi No 1 İzmit / Kocaeli - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.