KOCAELİ İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Başvuruları

Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Başvuruları
Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Başvuruları

23.01.2017 tarihli ve 29957 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 685 Sayılı Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Kurulması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname gereğince Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu kurulmuştur. Komisyon başvuruları başlangıç tarihi  Başbakanlık tarafından 17Temmuz 2017 olarak açıklanmıştır. Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonunun Çalışmasına İlişkin Usul ve Esaslar 12 Temmuz 2017 tarşh ve 301122 sayılı Resmi Gazete’de yer almaktadır.

 

Başvurular, komisyon tarafından oluşturulan https://ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr internet sitesinden yayımlanan ve  Olağan Üstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonunun Çalışmasına İlişkin Usul ve Esasların 1 ve 2 numaralı ekinde yer alan ilgili başvuru formunu doldurup alınan çıktı imzalanmak suretiyle VALİLİKLERE veya EN SON GÖREV YAPILAN KURUMA varsa ekleriyle birlikte yazılı olarak yapılacaktır. Son görev yeri İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olanlar İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro birimine yada doğrudan Kocaeli Valiliğine başvurabilir.

 

Detaylı bilgi için https://ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Akçakoca Mahallesi , Sırrıpaşa Caddesi No 1 İzmit / Kocaeli - 0 262 324 59 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.