KOCAELİ
İZMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ
ÜNİVERSİTE TERCİH DANIŞMANLIĞI HİZMETİ
Ortaöğretimden yükseköğretime geçiş sınavı tercih döneminde öğrencilere rehberlik danışmanlık hizmetleri vermek üzere ilçemiz nezdinde oluşturulan Yüksek Öğretime Geçiş (YGS) Tercih Danışmanlığı Komisyonları Listesi aşağıdadır
ADI-SOYADI | BRANŞI | KOMİSYON YERİ - OKUL ADI | |
1 | ABDURRAHMAN KARAKIŞ | REHBER ÖĞRT | İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
2 | HİLMİ TOSUN | REHBER ÖĞRT | İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
3 | NURAY ÇAKIR | ÖĞRETMEN | İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
4 | FUNDA AYKANAT | REHBER ÖĞRT | Namık Kemal Anadolu Lisesi |
5 | FUNDA KÖYKIRAN | ÖĞRETMEN | Namık Kemal Anadolu Lisesi |
6 | SALİHA DİNER | REHBER ÖĞRT | Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
7 | ÜMİTCAN DEMİR | REHBER ÖĞRT | Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
8 | ADEM ERDOĞAN | ÖĞRETMEN | Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi |
9 | EBRU DUYMUŞ | REHBER ÖĞRT | Mimar Sinan Anadolu Lisesi |
10 | HİKMET ÖZTÜRK | REHBER ÖĞRT | Mimar Sinan Anadolu Lisesi |
11 | ALİ BAYRAMOĞLU | ÖĞRETMEN | Mimar Sinan Anadolu Lisesi |
12 | AHMET ALİŞ | REHBER ÖĞRT | İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi |
13 | ÖZLEM ÖZDEMİR | REHBER ÖĞRT | İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi |
14 | GÜLTEN UZUN | REHBER ÖĞRT | İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi |
15 | HÜSEYİN HALICI | ÖĞRETMEN | İzmit İmam Hatip Anadolu Lisesi |
16 | FATMA ÇAKIR | REHBER ÖĞRT | İzmit Mesleki Teknik Anadolu Lisesi |
17 | SİYAMİ TİMUR | ÖĞRETMEN | İzmit Mesleki Teknik Anadolu Lisesi |
18 | ÖMER AYDEMİR | REHBER ÖĞRT | Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
19 | ABDULVAHİT KAVUŞTURAN | ÖĞRETMEN | Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
20 | BERNA AKYÜZ | REHBER ÖĞRT | Gazi Anadolu Lisesi |
21 | EBRU YAVUZ ÇİFTÇİ | REHBER ÖĞRT | Gazi Anadolu Lisesi |
22 | EMİRŞAH TORUN | ÖĞRETMEN | Gazi Anadolu Lisesi |
23 | HİLAL ÇALIŞKAN | REHBER ÖĞRT | İzmit Anadolu Lisesi |
24 | ŞENAY ATALAY | REHBER ÖĞRT | İzmit Anadolu Lisesi |
25 | SALİM ATASOY | REHBER ÖĞRT | İzmit Anadolu Lisesi |
26 | BÜLENT ÇAKIR | ÖĞRETMEN | İzmit Anadolu Lisesi |
27 | İLKSEN GÜZELCİK | REHBER ÖĞRT | Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi |
28 | MEHMET ÇELİK | ÖĞRETMEN | Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi |
29 | FATMA KAVŞUT | REHBER ÖĞRT | Cahit Elginkan Anadolu Lisesi |
30 | SEDEF SEDOĞLULARI | REHBER ÖĞRT | Cahit Elginkan Anadolu Lisesi |
31 | İLKNUR UÇAK | ÖĞRETMEN | Cahit Elginkan Anadolu Lisesi |
32 | AYDEMİR KELEŞ | REHBER ÖĞRT | Muammer Dereli Fen Lisesi |
33 | HAMZA KARAOĞLU | ÖĞRETMEN | Muammer Dereli Fen Lisesi |
34 | FATİH PEKİ | REHBER ÖĞRT | Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
35 | FARUK YILDIRIM | ÖĞRETMEN | Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
36 | BURÇİN PİŞKİN | REHBER ÖĞRT | Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
37 | DERYA İNCE | ÖĞRETMEN | Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
38 | SEYHAN GÖKLÜ | REHBER ÖĞRT | Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
39 | ARZU BARAK | ÖĞRETMEN | Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
40 | EMİNE ESER | REHBER ÖĞRT | 24 Kasım Anadolu Lisesi |
41 | SERAP DUMAN | REHBER ÖĞRT | 24 Kasım Anadolu Lisesi |
42 | EROL SÜNGÜ | ÖĞRETMEN | 24 Kasım Anadolu Lisesi |
43 | EBRU GÜLNAR | REHBER ÖĞRT | Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
44 | LOKMAN AKHAN | REHBER ÖĞRT | Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
45 | EROL BAYAR | ÖĞRETMEN | Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
46 | MURAT YİĞİT | REHBER ÖĞRT | Yahya Kaptan Anadolu Lisesi |
47 | PAŞA YILDIZ | REHBER ÖĞRT | Yahya Kaptan Anadolu Lisesi |
48 | ERGİN AYTOK | ÖĞRETMEN | Yahya Kaptan Anadolu Lisesi |
49 | ÜMRAN ZORBOZAN | REHBER ÖĞRT | İzmit Atılım Anadolu Lisesi |
50 | SELDA HARMAN | REHBER ÖĞRT | İzmit Atılım Anadolu Lisesi |
51 | MUSTAFA YILMAZ | ÖĞRETMEN | İzmit Atılım Anadolu Lisesi |
52 | OKAN BİLGİN | REHBER ÖĞRT | Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
53 | ÇAĞLA KARADEMİR | REHBER ÖĞRT | Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
54 | EROL CESUR | ÖĞRETMEN | Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
55 | AYŞE ATMACA | REHBER ÖĞRT | Başöğretmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
56 | HALİT GÖKHAN | ÖĞRETMEN | Başöğretmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
57 | MUSTAFA KEMAL AYDIN | REHBER ÖĞRT | İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi |
58 | YUNUS EMRE ARSLAN | ÖĞRETMEN | İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi |
59 | ÖZLEM BALCI | REHBER ÖĞRT | Şehit Özcan Kan Fen Lisesi |
60 | KEMAL MERT | ÖĞRETMEN | Şehit Özcan Kan Fen Lisesi |
61 | NİHAL KAF | REHBER ÖĞRT | Kocaeli Fen Lisesi |
62 | YILMAZ AKYIL | ÖĞRETMEN | Kocaeli Fen Lisesi |
63 | TANSEL BİLGİN | REHBER ÖĞRT | Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
64 | ADNAN DEMİRÖZ | ÖĞRETMEN | Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
65 | ESRA YILDIRIMLI | REHBER ÖĞRT | Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
66 | LALE ÇINAR | ÖĞRETMEN | Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
67 | ŞAKİR AKPINAR | REHBER ÖĞRT | İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi |
68 | SERAP SÖZER | REHBER ÖĞRT | İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi |
69 | ÖZLEM TEKİN | REHBER ÖĞRT | İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi |
70 | ELİF TUNÇEL | REHBER ÖĞRT | İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi |
71 | YUSUF ŞAHİN | ÖĞRETMEN | İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi |